#townsquare sew along continued / #townsquare blok, szycie wspólne; kontynuacja

Jak pewnie wiecie, od połowy lutego trwa zabawa w szycie bloku o nazwie Town Square. Zabawa jeszcze trwa, więc w każdej chwili możesz dołączyć do wspólnego szycia. Możesz również dołączyć do grupy na fb. Grua nazywa się Happy Quilting Oczywiście to nazwa wymyślona przeze mnie do nazwania narzuty, która powstanie z tego bloku. Nie tylko tego konkretnego, który widzicie powyżej. To jedna z wielu wersji tego bloku i im więcej wersji szyję, tym bardziej mi się podoba ten pomysł, ponieważ daje ogrom możliwości. Ten blok zmieniłam. Poprzednia wersja jest poniżej. Ciemno rózowy a w zasadzie biskupi kolor zastąpiłam takim słoneczno – musztardowym. Brakowało mi go w moich zbiorach ale teraz już mam i wg mnie blok teraz jest radośniejszy. Poniżej wersja pierwsza.

As you probably know, the fun of sewing a block called Town Square has been going on since mid-February. Of course, it is the name invented by me to name a quilt, which will be built from this block. Not only the particular one you see above. This is one of the many versions of this block, and the more versions I sew, the more I like this idea because it offers so much possibilities. I changed this block. The previous version is below. Dark pink color – magenta, I replaced with sunny – mustard. I missed it in my collection, but now I have it and in my opinion the block is now happier. The first version is below.

Jest w niebieskościach, ponieważ blok leży na śniegu. Ale jest smutny wg mnie./ It’s in blueness because the block is lying on snow. But in my opinion that’s sad.

A tu kolejna wersja. Tym razem w środku przyszyłam małą serwetkę udzierganą z cieniutkiej bawełny. Już mam 7 serwetek i 3 bloki. Wkrótce powinnam skończyć top w tej wersji. Już wiem, ze będę pikować różowym kolorem nici. Powiem wam, że już nie moge się doczekać. Ta wersja jest tak dziewczęca! Kolory dość blade. W rzeczywistości są odrobinę mocniejsze. Mam nadzieję, że następnym razem uda mi się zrobić lepsze zdjęcia. Trzymajcie się zdrowo! Małgosia

And here’s another version. This time in the middle I sew a small crochet napkin made of fine cotton. I already have 7 napkins and 3 blocks. I should finish top in this version soon. I already know that I will be quilting with the pink color of the thread. Let me tell you, I’m looking forward to quilting. This version is so girly! The colors are quite pale. They are actually a tad stronger. Hope to take better pictures next time. Stay healthy! Margaret

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.