Town Square Block ( SAL)/ Town Square blok (szycie wspólne)

To siódma ( tak myślę) i chyba ostatnia wersja bloku #townsquare, który zaprojektowałam do wspólnej zabawy. Narzuta o nazwie „Wiosenna świeżość” Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć tu LINK do grupy na Fb . Z tych bloków mam już uszyte 2 topy a w trzecim brakuje tylko 4 bloków, więc mam nadzieję „podgonić” w weekend. / This is 7-th „town square” block version. This quilt will be call „Spring Freshness” I have 2 tops already and a bit of 3-th. I hope in this weekend 3-th will be done. Link to fb GROUP.

Tak wygląda top na podłodze i przy sztucznym świetle. Zrobiłam zdjęcie „gotowca” bo już nie mogłam się doczekać jak też będzie wyglądać w całości. Za każdym razem to co robię, wymyślam, tworzę,zaskakuje mnie podwójnie a czasami i potrójnie. Raz – dobór tkanin w bloku, dwa – wygląd topu a trzy – skonczona narzuta po pikowaniu. Dobrze, że w większości ( zdecydowanej) są to miłe zaskoczenia. Choć bywa różnie. Praca z tkaninami jest bardzo wymagająca i trzeba mieć spore doświadczenie aby pomysł przełożony na gotowy projekt spełniał oczekiwania. / I took this photo in the evening so the light is not real, but I was excited to see what the whole top looks like with this set of fabrisc. Every time what I do, invent, create, it surprises me twice and sometimes even three times. One – the selection of fabrics in the block, two – the appearance of the top, and three – the finished quilt after quilting. It’s good that the majority (the vast majority) of these are pleasant surprises. Although it can be different. Working with fabrics is very demanding and you need to have a lot of experience in order for the idea translated into a finished project to meet expectations.

Tak wygląda top w świetle dziennym i ta wersja jest najbardziej zbliżona do oryginalnych kolorów tkanin. Czyż nie wygląda świeżo i tak wiosennie? / This is what the top looks like in daylight and this version is the closest to the original fabric colors. Doesn’t it look fresh and so spring?

A podczas robienia zdjęć towarzyszył mi motylek. / And when I was taking photos, a butterfly accompanied me.

I moja kocica obserwowała z góry moje fotograficzne poczynania. / And my kitten was watching my photo shoot from above.

Trzymajcie się zdrowo i do miłego niebawem. Małgosia / Stay healthy and see you soon. Margaret

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.