Squeeze the day / Wyciśnij dzień

Oh yes! This motto will be my keynote every day from now on. Do we exist to waste days, hours, months? Hence the decision to reduce the already very limited time spent on social media. The lockdown year gave me a lot to think about. Now it’s time to implement the plans I’ve been thinking about for a year. More in the near future. And those above and below are placemats. After all, it is summer and lemons go well with the summer season. Same as watermelons, but more on them soon. Lemons in batter, creams, tarts and drinks. After all, there’s nothing like lemonade with a mint leaf, right? In fact, in my time, lemonade was always lemon – because lemon is lemon, right? Now it’s variations: strawberry, watermelon and others; it is impossible to count how many flavors can be served. And the lemon application pattern you will soon find in the larger project.

O tak! To motto będzie od teraz moją przewodnią myślą każdego dnia. Bo czy po to jesteśmy aby marnować dni, godziny, miesiące. Tym samym postanowienie ograniczyć już dość ograniczony czas spędzony w social mediach. Rok lockdownu dał mi wiele do myślenia. I teraz czas na realizację planów, które przez rok się krystalizowały. Tyle na razie w temacie przemyśleń. A to powyżej i poniżej to podkładki obiadowe. Wszak lato jest a cytryny się dobrze komponują w sezonie letnim . Tak samo jak arbuzy ale o nich niebawem. Cytryny w cieście, kremach , tartach i drinkach. Bo przecież nie ma to jak lemoniada cytrynowa z listkiem mięty, prawda? W sumie to za moich czasów lemoniada była zawsze cytrynowa – bo lemon to przecież cytryna, prawda? Teraz to wariacje : truskawkowa, arbuzowa i inne ; nie sposób zliczyć ile smaków można serwować. A wzór aplikacji cytrynki niebawem znajdziecie również w większym projekcie, lecz najpierw tak jak wspomniałam w filmie, musiałam wypróbować w mniejszych formach. Aplikacja sprawdziła się wyśmienicie. A teraz Ci, którzy jeszcze nie widzieli – zapraszam na film i resztę zdjęć moich nowych podkładeczek. Subskrybujcie mój polski kanał – będzie więcej filmików w naszym języku .

Wersja po polsku

Thank you for visiting my blog. It will be nice if you leave your comment. Take care – Margaret

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz. Trzymajcie się ciepło 😀 Małgosia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.