„Summer Chevron” Table Runner/ Bieżnik „Letnia Jodełka”

So… I „tidy up” continue 😀 This top of this table runner I sewed year ago. I love pre cut fabrics and I used jelly roll for this. Of course it’s another old collection from Free Spirit, but this beautiful fabrics designs is timeless. I have some more similar so probably in the close future I’ll use this for my next project.

… „Sprzątania” ciąg dalszy 😀 Ten patchworkowy top uszyłam chyba rok temu. Dokładnie nie pamiętam , niestety. Do uszycia tego bieżniczka użyłam jelly roll od Free Spirit. To kolejne zalegające rolki ze starych kolekcji ale na szczęście wzornictwo tychże jest na tyle uniwersalne, że można używać właściwie do woli jeśli lubi się kolor. Mam ich jeszcze sporo a że lubię używać wstępnie pociętych tkanin to prawdopodobnie niebawem znowu coś z nich uszyję.

On a middle I quilted free motion and on the gray triangles I used little sweet 8″ x 1 1/2″ruler I like this ruler very much. Good to domestic sewing machine and to longarm too.

Na środku pikowałam swobodnym ruchem a na szarych trójkątach pomogłam sobie linijeczką 8″ x 1 1/2″. Doskonała do użycia w domowych maszynach jak i na longarmach.

I did short video how I quilted 🙂 I used my lovely Capri Handi Quilter sit down longarm.

Zrobiłam krótkie wideo z pikowania 🙂 Pikowałam na Capri – longarmie przy którym się siedzi.

The weather has changed – we have a lot of rain and humidity as in the picture. I’m not sure I like this „situation” 😉 but I’m optimistic person, so I believe in couple days will be sunny 😀

Pogoda kompletnie się zmieniła. Wiele deszczu a wilgotność – jak na zdjęciu. Nie jestem pewna czy lubię taką pogodę 😉 ale jak wiecie jestem raczej optymistyczna więc wierzę, ze za kilka dni będziemy mieć słonko.

Happy Quilting – Margaret

Happy Quilting – Małgosia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.