Whole quilt / Pikowana całość topu

Hello! I did this quilt 5 years ago (I’m still cleaning up on my computer;)) It was a special job for my best friend who lives in England. Oh … how much I miss her and her husband. I remember all the evenings we spent sitting at the kitchen table with a cup of tea and talking about everything. Me and my English hahaha and this lovely couple with unlimited patience looking for synonyms to make me understand everything. A wonderful time … So I made this quilt for these amazing friends. I put a large piece of heart in this quilt. A few photos below. All work is free motion quilting without templates or lines.

Witajcie! Tę kołdrę zrobiłam 5 lat temu( wciąż porządkuję zdjęcia w komputerze ;)) To była wyjątkowa praca dla mojej najlepszej przyjaciółki mieszkającej w Anglii. Och… jak bardzo tęsknię za nią i jej mężem. Pamiętam wszystkie wieczory, który spędzaliśmy siedząc przy kuchennym stole z filiżanką herbaty i rozmawiając na każdy temat. Ja i mój język angielski hahaha i ta cudowna para z nieograniczoną cierpliwością, szukająca synonimów, żebym wszystko zrozumiała. Cudowny czas…W każdym razie zrobiłam tę kołdrę dla moich wspaniałych przyjaciół i włożyła w tę kołdrę wielki kawałek serca. Kilka zdjęć poniżej. Cała praca to pikowanie w swobodnym ruchu bez szablonów i linijek. Niestety zdjęcia całości nie zrobiłam bo czas naglił.

Thank you for visiting my blog. I will be glad if you leave a comment.. It will be nice to read the comment. Happy quilting – Margaret

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz komentarz. Happy quilting – Małgosia

6 thoughts on “Whole quilt / Pikowana całość topu

    1. Dziękuję 🙂 Tak naprawdę to nie jest aż takie trudne. Trudność polega na odpowiednim zaprojektowaniu wzoru. A potem to już z górki 😉

    1. Dziękuję Jolciu <3 Tak, jest co wspominać i już nie mogę się doczekać ponownego spotkania. Może w tym roku uda mi się pojechać do B-ham to znowu "odświeżymy" wspomnienia. Tęsknię bardzo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.