’MERICA set/ Amerykański komplet.

Hello! You know me – I love to write, but today will be very short. The quilt was made a few years ago. The patchwork pattern is from Jenny from the Missouri Star Quilt Company, appliqué – Jan Patek inspiration. The pillow was created two weeks ago, but I sewed a heart a long time ago. It’s FPP technic. I decorated the pillow with yo-yos.

Witajcie! Zacznę może tak: znacie mnie i wiedzie jak lubię pisać, ale dziś będzie bardzo krótko. Tę narzutę uszyłam kilka lat temu. Wzór od Jenny z MSQC . Do tego wzoru dodałam od siebie aplikacje inspirowane aplikacjami Jan Patek. Poduszkę uszyłam 2 tyg temu, choć serduszko już leżało sporo czasu. Serce uszyłam metodą FPP. Dodałam joja bo jak zapewne też wiecie, że je bardzo lubię.

The table runner pattern is from McCalls Quilting magazine from few years ago.

Bieżnik też już ma „swoje lata”. Wzór ze starego rocznika McCalls Quilting.

As a backing I used beautiful cotton with stars in American colors: red and navy blue on a white background.

Jako plecki do każdej części użyłam przepięknej bawełny w gwiazdki w amerykańskich kolorach.

A bit of my quilting on a pillow cover.

Trochę mojego pikowania na poduszce.

And a bit of my free motion quilting on a quilt.

I trochę pikowania z wolnej ręki na narzucie.

I hope you like this 'MERICA set 🙂 Have a great weekend loves! Margaret

Mam nadzieje, że podoba Wam się ten amerykański komplecik 🙂 Pięknego weekendu, kochani! Małgosia

6 thoughts on “’MERICA set/ Amerykański komplet.

    1. Ja też mam. Uszyłam już całkiem sporo rzeczy w tych klimatach ale co uszyję to za krótki czas „ląduje” za wielką wodą, bo są chętni. ten komplet też już na dniach znajdzie się za oceanem. Cóż – taki to los tych amerykańskich uszytków. Fajnie, że mam świadomość, że te rzeczy są odpowiednio traktowane. To miłe, prawda? Ciekawostka jest taka że cały ten komplet uszyłam z polskiej łączki, ale to pewnie zauważyłeś. Pięknie dziękuję, że mnie odwiedzasz( ja dalej mam bana na wszystkie blogi :((((((( ) i choć odwiedzam to nie mogę zostawić śladu :(( Ślicznie dziękuję za miłe komentarze – to bardzo budujące. Serdeczności i… do kolejnego piąteczku 😉

  1. Małgosiu, wszystko oglądam. Tyyyllleee szyjesz! Nadrabiasz „niemoc” 😉 Hiiihii… 🙂 Z komentarzami mam problemy :(, raz się uda innym razem nie… 🙁 Uściski!

    1. Jolu kochana – pięknie dziękuję za odwiedziny i komentarze <3 Ja , jak wspomniałam wyżej dalej mam blokadę i nikomu nie mogę nic napisać. Obojętnie na jakiej stronie mają ludzie blogi - ja mam "bana" i tyle. Jest to frustrujące. Mam nawet zablokowane konto google i nie mogę tego odblokować w żaden sposób. Na razie mam większe problemy niż "ban" na komentarze na blogach. Niebawem napiszę co u mnie teraz się dzieje. Uściski i jeszcze raz dzięki za to, że tu zaglądasz i jeszcze zostawiasz miłe słowa :* To daje "kopa" do dalszej pracy choć nieraz się nie chce nic a nic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.